• Konak

  Konak

 • Yalı

  Yalı

 • Residence

  Residence

 • Köşk

  Köşk

 • Villa

  Villa

 • Suit

  Suit

 • Saray

  Saray

 • Kasır

  Kasır

Referanslar

Haberler

EGAL İSTANBUL
EGAL İNŞAAT/ORTADOĞU GRUP tarafından Ataşehir-İstanbul da yapılan yaklaşık 162 daireden oluşan EGAL İSTANBUL Konutlarında RADYAL Alüminyum havlupanları kullanılmıştır. Devamı »
KUZEY ANKARA KONUTLARI
TOKİ/CAN İNŞAAT tarafından Ankara da yapılan yaklaşık 1000 daireden oluşan KUZEY ANKARA Konutlarında RADYAL Alüminyum havlupanları kullanılmıştır. Devamı »
4 MEVSİM ÇAY YOLU KONUTLARI-ANKARA
MİNTAŞ İNŞAAT tarafından Çay yolu -Ankara da yapılan yaklaşık 69 daireden oluşan 4 MEVSİM ÇAY YOLU KONUTLARI RADYAL Alüminyum Radyatör ve havlupanlarını tercih etmiştir. Devamı »
BAĞÇEŞME MODERN KONUTLARI-GÖLCÜK-KOCAELİ
TURKUAZ İNŞAAT/UYAR PROJE firmaları tarafından Gölcük de yapılan yaklaşık 60 evden oluşan BAĞÇEŞME MODERN KONUTLARINDA RADYAL Alüminyum Radyatör ve havlupanları kullanılmıştır. Devamı »
ARPACI RESIDENCE-KASTAMONU
ARPACI İNŞAAT tarafından Kastamonu da yapılan yaklaşık 68 Residence RADYAL Alüminyum radyatörleri ile ısınacak Devamı »
YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ OTOYOL HİZMET BİNALARI-İSTANBUL
IC İÇTAŞ YATIRIM HOLDING tarafından yapılan YAVUZ SULTAN SELİM KÖPRÜSÜ HİZMET Binalarında RADYAL Alüminyum Radyatörleri kullanılmıştır. Devamı »
RENAPARK-ANKARA
KOCAMANLAR ALÜMİNYUM/HASMETAL/ŞEKERCİLERve TUTKU firmaları tarafından İncek-Ankara da yapılan yaklaşık 96 konutdan oluşan RENAPARK projesinde RADYAL Alüminyum Radyatör ve havlupanları tercih edilmiştir. Devamı »
ESOTO FLORA EVLERİ-ESKİŞEHİR
ESOTO İNŞAAT tarafından Eskişehir de yapılan yaklaşık 72 konutdan oluşan ESOTO FLORA EVLERİNDE RADYAL Alüminyum havlupanları tercih edilmiştir. Devamı »
ACIBADEM OKULLARI-İSTANBUL
BOĞAZİÇİ EĞİTİM HİZMETLERİ tarafından İstanbul da yapılan ACIBADEM OKULLARI RADYAL Alüminyum radyatörleri ile ısınacak Devamı »
EMİNEVİM BEŞYÜZ60-İSTANBUL
EMİNEVİM tarafından Kurtköy-İstanbul da yapılan ve yaklaşık 560 adet daireden oluşan EMİNEVİM BEŞYÜZ60 konutlarında RADYAL Alüminyum radyatör ve havlupanları tercih edilmiştir. Devamı »

Teknik Servis

E-Bülten